طراحی سایت

طراحی سایت یکی از اصلی ترین قدم ها برای دیجیتالی کردن کسب کار است و فرقی ندارد که شما در چه شغلی مشغول به کار هستید . وب دیزاینر های ای گایا با سابقه بالای 5 سال در حوزه IT توانایی تولید هر نوع سایت با هر نوع سلیقه ای در سریع ترین زمان و با کم ترین هزینه هستند . ما در این شرکت پکیج هایی را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها اطلاعات بیشتری را کسب کنید .

 

 

پکیج ساده

پکیج برنزی

پکیج نقره ای

پکیج طلایی

 

طراحی سایت وردپرسی

امروزه به دلیل رابط کاربری بسیار هوشمند و ساده وردپرس طراحی سایت با این CMS خواهان بیشتری دارد . از مزیت های این نوع سایت ها میتوان به قابلیت دسترسی بسیار آسان ، امنیت بالا ، تولید محتوا بسیار راحت ، هزینه طراحی و نگهداری بسیار پایین و سرعت بالا اشاره کرد . اما قابلیت بسیار مهم این نوع وب سایت ها این است که شما میتوانید بدون حتی یک خط کد نویسی سایت بسیار مناسبی را طراحی کنید . با توجه به اینکه افزونه های بسیار زیادی برای این نوع سایت ها طراحی شده اند شما میتوانید به راحتی یک سایت را بعد از طراحی مدیریت نمایید .

البته برای طراحی های حرفه ای تر شما نیاز به یک فرد با تجربه و یا یک شرکت معتبر در این حوزه دارید تا خواسته و نیاز های شما برطرف کند .این نوع سایت ها معمولا انتخاب اول فروشگاه برای شروع کار هستند .

در مورد سئو سایت هم باید این نکته را گوشزد کنم که انجام فعالیت های سئو بر روی این نوع سایت ها بسیار ساده تر نسب به سایر سایت ها می­باشد .

 

طراحی سایت به صورت اقساطی

با توجه به وضعیت اقتصادی ، امروزه شاید همه مردم قادر نباشند تا فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشند . بنابراین تصمیم گرفته ایم که شرایطی را برای تمامی مردم مهیا کنیم که با پرداخت اقساطی و ماهیانه بتوانند سایت مورد نظر خود را داشته باشند . در کنار اینکه تقریبا تمامی قیمت های در نظر گرفته شده برای خدمات تحت وب در سایت ای گایا تقریبا 10 درصد نسبت به سایر همکاران ارزان تر است .

برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید به صفحه طراحی سایت اقساطی مراجعه کنید .

 

هزینه های طرای سایت

علاوه بر هزینه هایی که برای طراح سایت باید در نظر بگیرید سالیانه باید یک هزینه هم بابت تمدید هاست و دامنه در نظر داشته باشید . این هزینه بسته به نوع سایت و بزرگ بودن سایت متغیر است که طبیعتا اگر سایتی با سرعت بالا بخواهید و ترافیک سایتتان هم زیاد باشد این هزینه کمی سنگین تر خواهد بود ولی اگر ترافیک سایتتان زیاد بالا نیست پیشنهاد میکنیم که یک هاست معمولی با سرعت خوب در نظر داشته باشید . در حاضر میتوانید با یک سرچ ساده در گوگل از هزینه های این خدمات با خبر شوید .

 

پشتیبانی طراحی سایت در ایگایا

در ای گایا ما تا شیش ماه بعد از تحویل سایت خدمات پشتیبانی را برای شما انجام میدهیم تا به ما اعتماد کافی را داشته باشید . این خدمات بسته به نوع پکیج انتخابی شما میتواند متغیر باشد .