تولید محتوا

تولید محتوا امروزه مهم ترین بخش در دیجیتال مارکتینگ به شمار میرود و انواع و اقسام متفاوتی از قبیل تولید محتوا متنی ، تصویری ، ویدئویی و صوتی دارد که باز هر کدام به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی میشوند . با توجه به تورم حاکم بر کشور هزینه های تولید محتوا بسیار در حال تغییر است با اینحال در ای گایا شما میتوانید شاهد یک قیمت ثابت و بسیار پایین برای تولید محتوا یونیک خود باشید . در ادامه شما میتوانید با کلیک بر روی نوع محتوا درخواستی از هزینه ها و خدمات قابل ارائه ما اطلاع پیدا کنید .

تولید محتوا متنی

تولید محتوا تصویری

تولید محتوا صوتی

تولید محتوا ویدئویی

 

 

تولید محتوا سایت فروشگاهی

در این نوع از محتوا ها باید بیشتر برای بر روی توضیحات و مشخصات محصول تمرکز شود . معمولا تعداد کلماتی که برای این مدل محتوا نیاز است به 500 عدد کلمه هم نمیرسد . پس اگر قصد سفارش محتوا برای محصولات دارید سعی کنید تعداد کلمات قابل سفارش را به حدود 400 کلمه برسانید و از مدیر سایت خود بخواهید تا اطلاعات تخصصی را وارد کند تا مجموع کلمات یک صفحه از محصول به 500 تا 600 کلمه برسد و در هزینه ها هم صرفه جویی کنید .

اما در تولید محتوا برای دسته بندی ها و مقالات سایت بهتر است مقدار بیشتری را در نظر داشته باشید تا در سئو کردن محتوا نیز مشکلی برایتان پیش نیاید .

تولید محتوا سئو شده

در این نوع از تولید محتوا شما میتوانید کلمات کلیدی و تعداد تکرار آن را در اختیار ما قرار دهید تا نویسندگان ما به صورت سئو شده محتوا در اختیار شما قرار دهند . این نوع از تولید محتوا هزینه اضافی برای شما ندارد و شما میتوانید با همان هزینه یک محتوا ساده متن با کیفیت مد نظر خودتان را داشته باشید .

تولید محتوا برای موتور های جست و جو گوگل

در این نوع محتوا شما باید در نظر داشته باشید که چه محصول یا چه خدماتی را در سایتتان برای ارائه دارید و مشتریان شما چه کسانی هستند . برای مثال اگر سایت شما در ابتدا کار هست و صفحات شما رتبه ای در گوگل ندارند نیازی نیست توضیحات تخصصی را در سایتتان منتشر کنید کافی است یک متن با کلمات مناسب انتخاب کنید تا در آینده آن را برای مراجعه کنندگان سایت کامل کنید و بدین گونه در هزینه ها صرفه جویی کنید . این روش در بسیاری از سایت ها مورد استفاده قرار گرفته است و رتبه های خوبی هم از گوگل دریافت کرده اند چون محتوا در آینده آپدیت میشود و نزد موتور های جست و جو هم از اعتبار بالایی برخوردار میشود .